DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 15.03.2016 10:55:08 

Archer Acon Áres Šamarkan

LVT / Summer training camps

LVT - Bítov 2007 ( i když v Lučkovicích  )

- jelikož se nám tam loni líbilo, přihlásili jsme se znovu. To už jsme byli daleko ostřílenější borci, už jsme věděli co nás čeká. Tentokrát se tábor konal v Lučkovicích v Jižních Čechách, byli jsme tam jen my členové tábora, takže pejsci si tam pobíhali naprosto volně a všechny chatky měly svá sociální zařízení. Prostě bezva. Honitby blízko, žádné kopečky ( i když my z toho Štramberka jsme na ně celkem zvyklí, my už si to bez nich nedovedeme ani představit  ) jedním slovem týden jsme si opět opravdu užili. V chatce jsme tentokrát měli místo Markétky Zuzku s výmarským ohařem Baronem a k Monči přibyli další dva pejsci - Arwenka, fenka gordona, kterou si pořídila a na týden adoptovaný bígl Mike. A teď už fotodokumentace:

Spolubydlící Monča s Terrym 

 

Černá trojka ( Terra, Sorbon, Arwen ) + bígl Mike                  

  

Poslední psí spolubydlící výmarák Baronek

      

Večerní posezení u opíkání selete                                             chatky

       

  

 

A po  práci odpočinek

   

  

Další Zuzka v chatce se svým Baronkem

  

Jedno ze Štěpánových rezavých miminek

  

Arwen čichá čichá lištičku                              A Baronek hned při prvním pokusu o aport zvěře překvapuje

                                                                            a nosí lišku. Tím okouzlil všechny sledující

      

Sorbon ležící, Terry sedící                                            ... a nosící lištičku

   

 

 

LVT - Bítov 2006

- když jsem se pídila po někom, kdo mi pomůže s uchovněním mého prvního loveckého pejska, přišla mi na e-mail odezva, že výbornou cestou jak na to je tábor pro lovecké psy. Řekla jsem si, proč to nezkusit. Můj první tábor byl na Bítově a moc jsme si to užili, i když už tehdy jsem pochopila, že to s těma zkouškama nebude jen tak. Nějak se, ale začít musí a ani mi ani Sorbištěti nechyběla chuť do práce. Tehdy poprvé jsme se naučili jak na aporty, poslušnost a vůbec výcvik. Byl to docela vyčerpávající týden nejen pro mne, ale i pro Sorbonka. Spousta práce, málo odpočinku. Tréninky dvakrát denně sice zdánlivě nevypadají tak namáhavě, leč jak doma nejsem zvyklá to po obědě zalomit, tady to nešlo jinak. Leč nestěžuju si, byla to výborná škola života, mohu vřele doporučit těm, kteří s loveckou kynologií začínají, ale i těm, kteří už mají nějaké ty vycvičené lovce za sebou. Teď už pár foteček:

Seznamovačka - ta našemu tehdy 8-měsíčnímu Sorbonkovi trvala asi 3-4 dny. Těch psů, které musí člověk pozdravit a očuchat to není jen tak a ty paničko za mnou běhej.

                                  

Hrad Bítov